Menu

021-44387044

info@onlineupvc.com

حذف پنجره های قدیمی

صفحه اصلیمقالاتحذف پنجره های قدیمی
صفحه اصلیمقالاتحذف پنجره های قدیمی

حذف پنجره های قدیمی

 

را حذف ارسی، تر و تمیز پنجره و کف.حذف قاب پنجره قدیمی، آستانه و جزر و مد کم.

2

از دست دادن یک واحد پنجره.اگر لازم باشد، نوار مناطق فاسد و آسیب دیده.درمان با دقت باز کردن یک پنجره با یک ضد عفونی کننده.

3

را علامت بر روی واحد پنجره را با یک سطح روح.

4

حذف روسری با یک پنجره های پلاستیکی.برای این کار، کشیدن ناخن ها از لولا بالا، بلند کردن دریچه کمی کج.از بین بردن دانه های شیشه ای، مدتها پیش، با استفاده از یک قلم و یک پتک لاستیک.حذف پنجره های دو جداره.

5

قرار دادن یک قاب در باز کردن پنجره.تنظیم افقی و عمودی با استفاده از یک سطح روح و افزایش قاچ.اصلاحات از فریم به باز کردن یک پنجره با صفحات نصب و یا پیچ چفت و بست.

6

پر کردن شکاف بین قاب و دیوار Tsaadrgoh.شما باید فوم افزایش دقت بسیار اعمال می شود، یکنواخت پر کردن او را هر پوسیدگی دندان و حفره باز است.چه زمانی باید استفاده از فوم به حساب درجه به گسترش است.

7

قطع و وصل نوار به Memahat قاب پنجره.توجه داشته باشید که در مکان های بالاتر از مفاصل گروه نوار باید در پایین سوار شود، و نه بالعکس.این لازم است برای اطمینان از ظهور چگالش رطوبت کند در چهار راه جمع نمی شود.

8

واقع در چارچوب پنجره دو جداره، و چسبیدن روسری.را نصب لوازم جانبی اختیاری - ماهیگیری، پشه بند، و غیره اگر شما می خواهید برای نصب آستان پنجره.


Rate this item
(33 votes)

related projects