Menu

02144387044 | 09128488909

info@onlineupvc.com

شیشه پنجره upvc

صفحه اصلیمقالاتشیشه پنجره upvc
صفحه اصلیمقالاتشیشه پنجره upvc

شیشه پنجره upvc

 


انواع شیشه ای:

· رنگ آمیزی شیشه ای تزئینی شیشه ای: رنگ آمیزی شیشه ای و یک نقشه فرمان طبق درخواست مشتری و در لایه و مقوا مرده و می تواند برای برنامه های مختلف مانند درها، پنجره ها، سقف و گنبد شیشه ای استفاده می شود.

· شیشه ای Alciltn (برای Mnayatd) چند لایه شیشه ای: این است که از چندین لایه از شیشه ای که با یک لایه از رزین ساخته شده اگر او شکستن آن مکان و لطف در هم شکسته باقی می ماند به لایه چسبندگی و یا لایه های دیگر به منظور افزایش ایمنی.

· دو عایق شیشه ای دو جداره شیشه ای: عایق شیشه ای را کاهش می دهد هزینه های دو انرژی (برق، نفت، گاز .....) قابل توجه و به طور قابل توجهی کاهش می یابد، به عنوان یک نتیجه از عایق حرارتی موثر بازی، و رسیدن به سطح قابل قبول از عایق صدا.

· شیشه ای پوشش داده شده با (شن و ماسه آسیاب شده) سند بلاست شیشه ای: یک فرمان شیشه ای که در آن آنها در حال طراحی و شکل گیری خطوط و اشکال و نمادها و آرم های مختلف روی سطح شیشه ای با هدف قرار دادن دستگاه شن و ماسه خودکار برای تبدیل شدن به نرم و به آسانی قادر به تمیز و مقاوم در برابر چسبندگی خاک و لکه های آب مرطوب است.

· کریستال شیشه ای شیشه کریستال: لذت بردن از این نوع از شیشه بسیار شفاف فراهم می کند که یک چشم انداز بسیار روشن است، و به شکل واقعی و رنگ اشیاء نمایش داده شده پشت سر او.

· سیستم های شیشه ای سیستمهای عنکبوتی عنکبوتی: یک شیشه ای، و به منظور بالا بردن ضریب ایمنی و حفاظت در برابر شکستگی یا خارجی باد اعمال آن را برعهده و لوازم جانبی در آن با سلاح های فلزی استفاده می شود، هر کدام حامل یک دال از پانل های شیشه ای با جزئیات نیروهای فشرده سازی کروی نصب شده توسط پیچ و پر کردن خلاء بین این پانل، عایق ها، مقاومت در برابر فشار مکانیکی و آب و هوا.

· شیشه ای ویژه ضد آتش شیشه امتیاز پردازنده شیمیایی برای رسیدن به هدف از آنها دارای مقاومت بالا در برابر آتش در دمای بین 140 تا 180 درجه برای مدت دقیقه تا 120 برسد.

· ما همچنین انواع مختلف رنگ کلم شیشه ای و اندازه های مختلف و ضخامت دارند.

 

همانطور که برای رنگ و درجه انعکاس، گزینه های تقریبا بی حد و حصر از رنگ های مختلف با شروع از بی رنگ شیشه ای شفاف برای ضربه زدن به شیشه کاملا مات هر یک از (0-100٪) در درجه عبور نور وجود دارد.

Rate this item
(42 votes)

related projects