Menu

021-44387044

info@onlineupvc.com

پایین آوردن انرژی با پنجره دو جداره

صفحه اصلیمقالاتپایین آوردن انرژی با پنجره دو جداره
صفحه اصلیمقالاتپایین آوردن انرژی با پنجره دو جداره

پایین آوردن انرژی با پنجره دو جداره

 

برای شروع، بررسی کنید که آیا همه چیز خوب است. گنجاندن پنجره های پلاستیکی. مطلوب است که آن دو از اتاق بودند. اگر شما ظرفیت مالی برای انجام این کار، می توانید ویندوز به روز رسانی باستان به طور مستقل ندارد. برای این کار شما به نشت لاستیک بر اساس چسب نیاز خواهید داشت. قبل از چسباندن لازم است به طور کامل شستشو پنجره ها، حذف چربی و خشک است. اگر در یک قاب شیشه ای شل نصب شده است، می توان آن را شکاف برای پوشش چاشنی معمول است. اجرای این اقدامات بهترین در اوایل پاییز می باشد.

2

در مرحله بعد، درب را بررسی کنید. هدف - برای از بین بردن پیش نویس، و بنابراین باید مهر و موم شده همه ترک و جدا درب خود را. پایه در درب از داخل باید خمیر نرم و محکم بسته بندی می شود. شما می توانید مواد در فروشگاه تخصصی خرید، اما شما همچنین می توانید استفاده از ابزار ابتدایی، مانند یک لحاف قدیمی و یک کت پوستی جدی. این است که در شکاف بین دیوار و درب به دلیل آستانه ها و کافه ها حذف شده است.

3

در صورت امکان، برای گرم کف و دیوار. برای این کار، و بهره بردار و طبقه در پایان، و استقرار یک انزوای خاص و دیوارها در چارچوب فن آوری ساخته شده است. یک راه حل عالی و طبقه گرم.

4

توجه به گیربکس. باید با گرد و غبار، پوشش داده شده با زره مزین تحت پوشش نیست، مبلمان به انتظارنشسته بودند، به دلیل آن را کاهش می دهد انتقال حرارت.

Rate this item
(30 votes)

related projects