Menu

021-44387044

info@onlineupvc.com

مشکلات احتمالی شما با پنجره دو جداره

صفحه اصلیمقالاتمشکلات احتمالی شما با پنجره دو جداره
صفحه اصلیمقالاتمشکلات احتمالی شما با پنجره دو جداره
 
 
 
مشکلات احتمالی شما با پنجره دو جداره
 
در بکارگیری و استفاده از پنجره های دو جداره یو پی وی سی همانند سایر محصولات ممکن است شما با مشکلات، نکات و ابهاماتی برخورد کرده باشید که در اینجا به چندی از آنها پرداخته و راه حلهایی را پیشنهاد میکنیم.
در ابتدا شاید یرای هرکدام از ما این سوال پیش آید که کارکرد پنجره یو پی وی سی اساسا در چیست و ما در استفاده از این محصول بایستی به دنبال ایجاد چه تغییر شگرفی در محیط خود باشیم؟
البته پاسخ این سوال واضح است. ما در استفاده از پنجره دوجداره بدنبال دریافت و بهره گیری از برخی محسنات از قبیل عایق صوتی، کنترل آلودگی  هوای محیط و جلوگیزی از هدر رفتن انرژی هستیم.این آیتم ها کلی بوده و مشخصات فنی این محصول نیز، هر یک میتواند از دلایل انتخاب ما باشد.
 
آیا پنجره دوجداره قادر به مهار آلودگی صوتی و هوا میباشد ، اگر جواب بله است تا چه میزان کارایی دارد؟
بله، این محصول در برابر آلودگی محیطی و صوتی بسیار کارا بوده و در صورت تولید و نصب صحیح میتواند تا 80 درصد از آلودگی محیطی و صوتی را بکاهد.
 
آیا بکارگیری پنجره دوجداره در کنار بزرگراهها و معابر شلوغ شهری نیز کارایی لازم را دارد؟
در جواب باید گفت که بکارگیری درست این محصول در تمامی موارد و مناطق کاساز بوده و قسمت اعظم آلودگیهای محیطی و صوتی را میکاهد ولی برای مهار بیشتر مناطقی که دارای آلودگی محیطی و صوتی حاد هستند و همچنین فضاهای صنعتی میتوان از پنجره سه جداره بهره گرفت. زیرا این پنجره ها دارای قابلیت چندبرابر بوده و در این نوع فضاها کارکرد بهتری دارند.
 
آیا بهتر نیست از ابتدا از پنجره سه جداره استفاده نماییم و آیا میتوان این نوع را در همه جا استفاده کرد؟
از پنجره سه جداره میتوان در همه جا استفاده کرد ولی در اکثر مناطق همان پنجره دوجداره کارایی لازم و کامل را داشته و استفاده از مدل سه جداره ضرورتی ندارد.و نیز پنجره سه جداره دارای پروفیل ضخمتری است و شاید نتوان در برخی موارد از آن بهره گرفت.
 
استفاده از پروفیل و متریال اورجینال و اصلی
متاسفانه امروزه در بازار پروفیل های تقلبی فاقد استانداردهای لازم و تولیدهای زیرزمینی بسیار است . هم در برندهای خارجی و هم در برندهای داخلی معضل هایی را بوجود آورده است.البته شناسایی این نوع پروفیل ها برای تولید کننده درب و پنجره یو پی وی سی کار آسانی است. لذا کارخانه ها باید با دقت در خرید پروفیل ها از منابع اصلی و مطمئن این خدمات را برای مشتریان خود تضمین کنند.
 
آیا می‌توان پروفیل‌های نامرغوب را ترمیم و یا تعویض کرد؟
پروفیل یو پی وی سی قسمت اعظم متریال پنجره دوجداره را تشکیل داده و چنانچه از نوع نامرغوب آن استفاده شود، محصول نهایی دارای مشکلات دائم از قبیل تغییر رنگ بروفیل، تغییر فرم و یا شکستگی میگردد و تعویض یا ترمیم آن امکان پذیر و مقرون به صرفه نمیباشد.
 
چنانچه پروفیل پنجره ها تغییر رنگ دهد، آیا می‌توان آن را ترمیم کرد؟
تغییر رنگ پروفیل نامرغوب یکی از شایع ترین مشکلات این نوع پروفیل ها می‌باشد که در صورت بروز این مشکل کاری نمی‌توان انجا م داد. مگر با رنگ دیگر که این نیز در محل پروژه کار دشوار و غیر استانداردی است و در نهایت نظر و کیفیت مورد نظر را تأمین نمی‌نماید.
 
 
 
Rate this item
(19 votes)